Harrojeni Milanin, zbulohet ekipi i ri i Ibrahimovicit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harrojeni Milanin, zbulohet ekipi i ri i Ibrahimovicit

23:42 | 18 Dhjetor 2019

Everton, janë në bisedime të avansura me agjentin e lirë, Zlatan Ibrahimoviç raporton TuttoMercato.

38-vjeçari u largua nga LA Galaxy në fund të sezonit 2019 MLS dhe është thënë se gjasat për të janë më shumë për të kaluar përsëri në Itali,përcjell ORAonfo.

Por, me ish menaxherin e Ibrahimovic, Carlo Ancelotti, të afërt për të marrë përsipër skuadrën e Evertonit, sulmuesi suedez mund të bëjë një transferim surprizë në Merseysid.

Suedezi, është kërkuar me ngulm edhe nga ekipi i Milanit./ORAinfo/

Komento: