Hazalli duket se ka nisur një lidhje të re, ja kush është fatlumi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Hazalli duket se ka nisur një lidhje të re, ja kush është fatlumi

15:46 | 24 Dhjetor 2018

Si po ju duken si çift Alina Boz dhe Alb Navruz ?

Aktorja e re turke, Alina Boz u bë e njohur në rolin e “Hazallit” në serialin “Paramparca”, jo vetëm për publikun turk, por në gjithë vendet ku është shfaqur ky serial, shkruan rtv21.tv.

Me talentin e saj të aktrimit që e ka treguar me këtë rol asaj i janë hapur shumë dyer.

Aktorja aktualisht është duke luajtru në serialin “Mos ma lësho dorën”, përkrah aktorit të njohur turk, Alp Navurz. Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të aktorëve në këtë serial.

Kujtojmë se, Alp Navruz është aktori turk i cili tek ne u bë i njohur përmes rolit të “Sinanit” në serialin “Zonja Fazilet dhe të bijat”. Një djalë i pashëm dhe i pasur që i bënë të gjithë.

Komento: