Hazard e do këtë lojtar te Real Madrid – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Hazard e do këtë lojtar te Real Madrid

16:16 | 13 Shtator 2019

Eden Hazard dhe Thibaut Courtois kanë bërë presion që Real Madrid të nënshkruajë ish-shokun e skuadrës së Chelsea, N’Golo Kante, raporton Athletic.

Dyshja u kanë thënë miqve që ata besojnë se Kante është lloji i saktë i lojtarit që Madridi i mungon, përcjell ORAinfo.

Sidoqoftë, me kontratën e tij që nuk përfundon dhe në moshën 29 vjeç, Kante mund të jetë shumë i vështirë për gjigantët e Ligës të largojnë nga Chelsea./ORAinfo/

Komento: