Heidi Lushtaku pozon para publikut ndërkombëtar, me ‘shqiponjë’ e veshje kombëtare

23:38 | 11 Dhjetor 2018

Heidi Lushtaku është e fejuara e boksierit të njohur nga Juniku dhe kombionit të Evropian EBu, peshat super të mesme, Robin Krasniqi.

Ata tani jetojnë bashkë dhe që të dy ushtrojnë profesionet e tyre, Robini si boksier dhe Heidi si modele , shkruan ORAinfo.

Heidi është një modele shumë e sukseshme në Zvicërr, duke qenë kështu fytyrë kryesore e shumë markave të njohura zvicrrane.

Ajo sot ka postuar disa fotografi në Instagram, në të cilat ajo shihet e veshur në veshje kombëtare dhe duart e bëra ‘shqiponjë’./ORAinfo/

Komento: