I dashuri po ‘çmendet’ pas Dafinës, po e quan kështu – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

I dashuri po ‘çmendet’ pas Dafinës, po e quan kështu

13:06 | 11 Qershor 2021

I dashuri e quan Dafina Zeqirin “perfeksion”.

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë duke shijuar në maksimum lidhjen e tyre.

Çifti i dashur dhe i njohur për publikun po shihen vazhdimisht në praninë e njëri-tjetrit dhe nuk mungojnë as postimet e shumta në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Dafina dhe Genci së fundi janë duke kaluar disa ditë pushimi në Turqi dhe nuk i kanë kursyer edhe fotografitë për ndejkësit e tyre.

Në postimin e fundi Dafina Zeqiri shfaqet shumë joshëse me minifund, duke vënë në pah linjat perfekte trupore.

“Ai më quan perfekte” shkruan Dafina në mbishkrim, ndërsa Genci nuk përton t’i replikojë publikisht duke shkruar “Po e bëj. Të dua”.

Në anën tjetër dyshja kanë publikuar projektet më të reja muzikore dhe janë duke shijuar suksesin e tyre.

Komento: