I keni parë fotot e fundit të Egzonës, por kjo me vajzën ia kalon të gjithave – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

I keni parë fotot e fundit të Egzonës, por kjo me vajzën ia kalon të gjithave

21:39 | 29 Dhjetor 2018

Egzona Muqiqi tani është një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo mori famën më të madhe pas lidhjes e më vonë edhe martesa me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të një vajze dhe këtë kohë Egzona është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Egzona ka postuar një mori fotosh me një dukje ‘madhështore’ por kjo që e ka postuar sot me vajzëne saj, është më e bukura nga të gjitha./ORAinfo/

Komento: