Ia pa sherrin familjes, kështu ka përfunduar Meleku – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ia pa sherrin familjes, kështu ka përfunduar Meleku

21:52 | 23 Dhjetor 2018

Beren Gökyıldız u bë emër i njohur në fushën e filmit, që kur ajo luajti rolin kryesor në serilain Anne. Ani pse e vogël në moshë, aktorja turke arriti një sukses të jashtëzakonshëm, përcjell ORAinfo.

Luajti rolin e një vajze që pëson një dhunë të tmerrshme fizike dhe psikike nga nëna dhe njerku i saj.

Duket se kjo dhunë dhe abuzim ka ndikuar direkt në zhvillimin dhe personalitetin e saj. Së fundmi ajo është bërë pjesë e një seriali tjetër ku shihet duke mbledhur mbeturina./ORAinfo/

Komento: