Icardi fillon zyrtarisht stërvitjet me PSG-në – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Icardi fillon zyrtarisht stërvitjet me PSG-në

22:03 | 05 Shtator 2019

Icardi tashmë është lojtar i PSG-së.

Mauro Icardi ka nisur sot zyrtarisht stërvitjet me PSG-në.

Gjithçka ishte dedikuar palestrës dhe ushtrimeve atletike. I vizionuar nga stafi atletik, argjentinasi është dukur i fokusuar dhe madje i impenjuar në maksimum në çdo ushtrim që kryente, bashkë me disa lojtarë tjerë që nuk janë ftuar nga Kombëtaret e tyre.

Icardi u transferua në Francë nga Interi në formë huazimi me të drejtë blerje në qershor të vitit 2020.

Komento: