Infektohet me koronavirus Adelina Thaçi, ky është postimi i saj prekës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Infektohet me koronavirus Adelina Thaçi, ky është postimi i saj prekës

14:14 | 08 Korrik 2020

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Thaçi ka rezultuar pozitive me koronqvirus.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në Facebook, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja ka shkruar se ajo është treguar mjaft e kujdesshme gjatë kësaj periudhe, por dy ditët e fundit i janë shfaqur simptomat dhe sot ka rezultuar pozitive.

Ja postimi i plotë i saj:

Te dashure miq e familjare,

Pas kaq muajve te kujdesit ne maximum nga ky virus,pa dal asnjihere pa maska pa doreza,besa 3 muajt e pare as nga shtepija.

Ne mesin e kesaj popullate kemi kaq shume njerez te pa pergjegjshe qe i hasim e e mshefin pa asni fije turpi.

Une hasa ne keto simptoma

Para dy dite, pra;

Lodhje te madhe te trupit

Dhimbje te syve larte, poshte, anash, kokedhimbje dhe qafa.

Une skam humbje te shijes e as te nuhatjes, jo koll.

Temperature 37.5

Pra keto ishin simptomet e mija

Dhe e bona testin ku para pak qastesh me rezultoi pozitiv.

Ju lutem mos fshehni qe jeni me virus, mos dilni pa masa mbrojtese, e ju njerez qe e fshihni duhet marre me ju ardh, e qe e di qe jeni te shumt!

Me respekt Adelina Thaqi Meta

Komento: