Inter 1:2 Barcelona, ja kush ishte lojtari i ndeshjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter 1:2 Barcelona, ja kush ishte lojtari i ndeshjes

23:21 | 10 Dhjetor 2019

Nerazurrët nuk arritën që sonte të kualifikohen tutje në Champions League.

Inter nuk ka arritur të mposhtë Barcelonën e përgjysmuar, duke pësuar disfatë në fund 1:2.

Ekipi i Antonio Conte kishte nevojë për fitore për kalimin tutje, por nuk e arriti dot dhe kësisoj u eliminua – kurse spanjollët avancojnë tutje në Ligën e Kampionëve.

Mbrojtësi i Barcës, Todibo kishte paraqitje fantastike në mbrëmjen e sotme dhe ka marrë vlerësimin më të madh.

Ndërkohë te vendasit, Biraghi nuk pati paraqitje të denjë.

Komento: