Inter dhe Man City, në luftë për yllin e Real Madrid – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Inter dhe Man City, në luftë për yllin e Real Madrid

22:58 | 14 Janar 2022

Ekipi i madh italian ia ka vënë syrin yllit të Real Madridit.

Interi ,sipas El Nacional raporton se kampionët italianë janë gati të rindezin interesin e tyre të kahershëm për Luka Modric ,përcjell ORAinfo.

Mesfushori veteran i Real Madridit mund të bëhet një agjent i lirë këtë verë, me Manchester City që gjithashtu thuhet se është i prirur për të marrë shërbimet e tij, por një kontratë e re 12-mujore për kroatin e klasit në Santiago Bernabeu është diskutuar./ORAinfo/

Komento: