Ish-banorja e Big Brodher zhvishet në vaskë, ky detaj merr gjithë vëmendjen

08:20 | 22 Dhjetor 2018

Ish-banorja e Big Brother Albania, Françeska Jaçe njihet për linjat e saj joshëse.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht publikon foto dhe video të ndryshme për fansat e saj në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Se fundmi. Françeska ka publikuar një foto ku shfaqet e zhveshur komplet në vaskë.

Ndërsa vëmendjen e merr tatu e bërë në trupin e saj. /ORAinfo/

Komento: