Ja çfarë bëjnë me vajzën, Loredana e Mozik, vetëm një ditë pas lindjes

22:26 | 19 Dhjetor 2018

Këngëtari I njohur nga Ferizaj, Mozik dhe e dashura e tij, Loredana pas disa vitesh lidhje kanë sjellë në jetë fëmiun e tyre të parë, dje.

Edhe pse ka shkuar vetëm një ditë pas lindjes së saj, Moziku dhe Loredana I kanë hapur vajzës së tyre, Hanës një llogari në Instagram, shkruan ORAinfo.

E Mozik ka postuar sot fotografinë më të ëmbël me të për të na treguar sa shumë e ka gëzuar epiteti ‘baba’./ORAinfo/

Komento: