Ja çfarë temperatura na presin nesër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ja çfarë temperatura na presin nesër

23:59 | 16 Nëntor 2019

Një mot i ngrohët do të na mbajë nesër.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë nesër në Kosovë.

Nga IHMK kanë thënë se do të mbajë mot i vranët dhe me diell, shkruan lajmi.net.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-16 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja me shpejtësi 1-9m/s

Komento: