Jeni mësuar ta shihni shumë të thjeshtë , por a keni vrenjtur këtë detaj te Beahri

15:50 | 17 Dhjetor 2018

Gaye Turgut, është aktorja tukre e cila për publikun shqipfolës u bë e njohur me rolin e Beharit në telenovelën, Më Fal përcjell ORAinfo..

Një vajzë e thjeshtë që përballet me shumë probleme,Behari në realitet është një femër shumë moderne dhe me karakter të fortë.

Gaye di shumë mirë të vishet dhe është shumë moderne.Madje ajo ka edhe tatu në trupin e saj. Fotoja ml poshtë e dëshmon këtë fakt./ORAinfo/

Komento: