Jeta luksoze Gjiko dhe Elita, blejnë super apartament

11:52 | 18 Dhjetor 2018

Këngëtari Gjiko dhe moderatorja Elita kanë blerë blejnë apartament të ri, ku edhe kanë publiuar pamjet.

Elita Rudi dhe Gjiko së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Elita Rudi dhe Gjiko kanë filluar përgatitjet për mirëpritjen e fëmijës së tyre të parë, shkruan lajmi net.

Çifti kanë zbuluar se kanë blerë një apartament të ri, madje publikuan pamjet në rrjete sociale.

“Mezi pres. Apartamenti ynë i ri”, ka shkruar Elita mbi një video që ndau me ndjekësit në Instagram.

Për ndryshe, çifti i dhanë fund beqarisë gjatë shtatorit të këtij viti dhe organizuan dasmë madhështore.

Komento: