Ju kujtohet Karla nga “El Clone”, sot është 40 vjeçare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ju kujtohet Karla nga “El Clone”, sot është 40 vjeçare

17:51 | 28 Dhjetor 2018

Bukuroshja përmbyll vitin me fotografi tejet joshëse Aktorja e njohur brazilane ndonëse është në prag të të 40-tave prapë se prapë habit me paraqitjen e saj.

Juliana Peas së fundmi ka pozuar për revistën Vogue Brasil. Këto imazhe të cilat janë realizuar në prag të vitit të ri 2018, aktorja shfaqet tejet atraktive në të zezë ka publikuar në Instagram, shkruan rtv21.tv.

Bukuroshja, e cila tek ne njihet për rolin e Karlës në serialin “Kloni” dhe rolin e Majës në serialin “India”, që nga viti 2008 është e martuar me biznismenin Carlos Eduardo Baptista me të cilin ka dy djem, Pedro Paes Baptista ( 16 dhjetor 2010) dhe Antônio Baptista (21 korrik 2013). Në imazhet e publikuara në rrjetet sociale aktorja shihet e lumtur me jetën familjare.

Komento: