Juventus 2–1 Lokomotiva Moska, ja kush ishte lojtari i ndeshjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Juventus 2–1 Lokomotiva Moska, ja kush ishte lojtari i ndeshjes

23:34 | 22 Tetor 2019

Ndeshje interesante janë zhvilluar sonte.

Juventusi ka marr fitore ndaj Lokomotivës së Moskës me rezultat 2-1, në një ndeshje që ishte mjaftë interesante.

Edhe pse tentoi Juventusi shumë herë në këtë ndeshje, është dashur të kënaqet me një rezultat të ngushtë.

Paulo Dybala ishte më i mirë i ndeshjes me dy gola, duke u notuar me 8.7.

Alex Sandro me 7.7, Miralem Pjanic me 7.6 dhe Juan Cuadrado me 7.5 ishin më të mirët në fushë për italianët.

Ronaldo është notuar me 7.4 për paraqitjen e sotme.

Tek rusët më i dalluari ishte Alexsei Miranchuk me 7.3 dhe Joao Mario me 7.1.

Vlerësimet e lojtarëve te Juventusit

Vlerësimet e lojtarëve te Lokomotiva Moska

Komento: