Juventus nis bisedimet me yllin 100 milionësh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Juventus nis bisedimet me yllin 100 milionësh

16:28 | 09 Nëntor 2019

Juventus kanë rritur ndjekjen e tyre të yllit të Red Bull të Salzburgut, Erling Braut Haaland, thotë Corriere dello Sport.

Skuadra e Serie A është ndër një listë e gjatë e klubeve më të mira që përpiqen të nënshkruajnë sensacionin e 19-vjeçarit, por shpresojnë të fitojnë një avantazh për shkak të marrëdhënies së tyre të mirë me agjentin e tij, Mino Raiola,përcjell ORAinfo.

Bianconerët kanë bërë tashmë kontakte me Raiola dhe presin të mposhtin Real Madridit, Barcelona dhe Manchester United deri në nënshkrimin e tij./ORAinfo/

Komento: