Juventus po transferon yllin 120 milionësh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Juventus po transferon yllin 120 milionësh

16:14 | 08 Nëntor 2019

Gjigantët në Serie A duan të transferojnë yllin e Man Utd

Juventus janë të gatshëm të rritin interesin e tyre për të nënshkruar mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba, raporton Tuttosport, përcjell ORAinfo.

Ylli Franceze thuhet se ka ofruar inkurajim për kampionët e Serisë A, pasi ata mendojnë për mundësinë e vendosjes së një pakete me vlerë rreth 120 milion €./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!