Ka vetëm dy javë që është bërë nënë, ja si duket sot Loredana – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ka vetëm dy javë që është bërë nënë, ja si duket sot Loredana

21:28 | 30 Dhjetor 2018

Loredana Zefi ishte një nga emrat më të lakuar këtë vit.

Këngëtarja dhe e dashura e reperit, Mozzik nuk ka shumë ditë që u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli një vajzë, të cilin çifti e pagëzoi me emrin Hana,shkruan Indeksonline.

Menjëherë pas lindjes, Loredana ka bërë ndryshim në dukje, ajo ka shkurtuar dhe ngjyrosur flokët e që po duket mjaftë atraktive.

Komento: