Kaltrina del bashkë me burrin e vajzën, kaq bukur janë veshur nënë e bijë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina del bashkë me burrin e vajzën, kaq bukur janë veshur nënë e bijë

11:46 | 02 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me burrin dhe vajzën.

Të gjithë po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: