Kaltrina e qet vajzën me shëtit, karroca e bebes bie në sy – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina e qet vajzën me shëtit, karroca e bebes bie në sy

15:29 | 22 Maj 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Kaltrina sot ka publikuar një foto ku ka dal ta shëtisë vajzën e saj të vogël. E karroca ku është ulur vajza është mjaftë e bukur. /ORAinfo/

Komento: