Kaltrina feston edhe sonte me burrin e vajzën, por ja kush u erdhi mysafir – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina feston edhe sonte me burrin e vajzën, por ja kush u erdhi mysafir

22:37 | 01 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet vajza, mes burrit të saj dhe një të afërmi të familjes së tyre./ORAinfo/

Komento: