Kaltrina me barkun e fryrë vesh fustanin më të bukur, po duket si zonjë e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina me barkun e fryrë vesh fustanin më të bukur, po duket si zonjë e vërtetë

14:58 | 29 Dhjetor 2018

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante me fustanin që ka veshur./ORAinfo/

Komento: