Kaltrina me vajzën vishen e rregullohen për të dal, ja si po duken nënë e bijë

00:00 | 22 Dhjetor 2018

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me vajzën e saj.

Nënë e bijë po duket shumë të bukura dhe simpatike./ORAinfo/

Komento: