Kaltrina shtatzënë e rrezikon vetën dhe vajzën me këtë që ka bërë sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaltrina shtatzënë e rrezikon vetën dhe vajzën me këtë që ka bërë sot

16:28 | 22 Dhjetor 2018

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me vajzën e saj ku shihen në borë dhe në një lartësi të konsiderueshme.

Në shikim të parë, mënyra e pozimit duket paksa e rrezikshme për to./ORAinfo/

Komento: