Kaltrina shtatzënë, vishet me fustan të gjatë, kaq bukur duket me barkun e fryrë

22:47 | 16 Dhjetor 2018

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur dhe e rregulluar bukur.

Barku i fryrë, e bën Kaltrinën të duket edhe më simpatike se që është./ORAinfo/

Komento: