Kaq darkë romantike përgatit ‘Pajtesa’ për burrin, por ka diçka që nuk shkon – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq darkë romantike përgatit ‘Pajtesa’ për burrin, por ka diçka që nuk shkon

21:15 | 29 Dhjetor 2018

Fiona Gllavica, është aktorja nga Prishtina, e që u bë shumë e njohur dhe e dashur tek publiku,me rolin e saj të ‘Pajtesës’, në serialin ‘Çka ka shpia’.

Jasht nga Seriali, Fiona shfaqet krejt ndryshe. Ajo është e fejuar dhe vazhdimisht poston fotografi me të fejuarin e saj, Arbnorin, shkruan ORAinfo.

E sonte, ajo ka postuar një fotografi ku shihet se ka përgatitur një darkë për të fejuarin e saj, por ajo çka bie në sy është se ata nuk janë vetëm, kanë me vete edhe shoqen e tyre./ORAinfo/

Komento: