Kaq dhuratë të shtrenjtë i bën Leartës, nëna për ditëlindje

15:28 | 15 Dhjetor 2018

Learta sot, në ditëlindjen e saj të 25-të kurorëzoi zyrtarisht martesën e saj me Kushtrimin, djalin e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Në këtë ditë ajo mori urime nga më të ndryshmet si për ditëlindje ashtu edhe me rastin e kurorëzimit, përcjell ORAinfo.

Leartës nuk iu ndanë edhe dhuratat, ku e para dhe më e veçanta është ajo e nënës së saj, Dritës, e që menjëherë pasi e mori Learta e postoi në Instastory, për të na treguar sa shumë ëshë gëzuar./ORAinfo/

Komento: