Kaq e bukur duket Diellza Kolgeci si shtatzëne, dalin fotografitë e para

11:30 | 15 Dhjetor 2018

Diellza Kolgeci u përfol shumë së fundi në lidhje me shtatzëninë e saj, e që më vonë edhe ajo e pohoi.

Në Ballon Shqiptare që është mbajtur mbrëmë e ku organizatore janë ajo së bashku me Afërdita Paqaradën, Diellza është shfaqur në disa fotografi ku
shihet barku i saj gjatë shtatzënisë, shkruan ORAinfo

E prezantuesi I njohur Labinot Gashi ka postuar një fotografi së bashku me Diellzën dhe Afërditën dhe e ka shkruajtur ‘na të 4t’./ORAinfo/

Komento: