Kaq kohë pas lindjes së djalit, më fund Elita jep lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kaq kohë pas lindjes së djalit, më fund Elita jep lajmin e madh

20:35 | 19 Dhjetor 2019

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte përmes një postimi ajo ka treguar se u është kthyer aktiviteteve, e kësaj radhe me një makeup tutorial./ORAinfo/

Komento: