Kaq shumë ka ndryshuar dhe është shëndoshur gjatë shtatzënisë gruaja e ‘Kemalit’, publikon foton e parë

15:18 | 08 Dhjetor 2018

Fahriye Evcen është gruaja aktorit shumë të njohur turk, Burak Ozcivit.

Që të dy janë aktorë shumë të njohur, mirëpo, në publikun shqiptar, Burak është bërë më i njohur me rolin e tij të ‘Kemalit’ në serialin ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Ata janë martuar para dy viteve dhe tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë.

Fahriye sot ka publikuar një fotografi gjatë shtatzënisë, dhe në të cilën duket shumë më e shëndoshë dhe më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

Komento: