Kaq të bukur e ka të dashurën aktori me prejardhje shqiptare

15:04 | 15 Dhjetor 2018

Baris Arduç është aktori shumë i njohur turk, në biografinë e të cilit shkruan se është me prejardhje shqiptare.

Në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e tij të ‘Omerit’ në serialin ‘Kiralik Ask’, shkruan ORAinfo.

Ai tani është në një lidhje dashurie me aktoren turke Gupse Ozay, ku shumë herë janë paraqitur bashkë në Publik.

Gupse është një ndër aktoret më të famshme dhe më të bukura të Turqisë. /ORAinfo/

Komento: