Kastrati dhe Xhemajli pritet t’i bashkohen Kosovës U21 – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Kastrati dhe Xhemajli pritet t’i bashkohen Kosovës U21

18:59 | 09 Tetor 2019

Lirim Kastrati dhe Arbenit Xhemajli pritet të rikthehen të Kosova U21.

Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka mbajtur një konferencë për media para ndeshjes me Gjibraltarin.

Ai është pyetur rreth mundësisë që dy futbollistët e rinj, Arbenit Xhemajli dhe Lirim Kastrati të bashkohen me Kosovën U21 për ndeshjen me Shqipërinë.

Challanes ka thënë se nuk e përjashton këtë mundësi, por ata mund të qëndrojnë me Kombëtaren A deri pas ndeshjes me Malin e Zi dhe pastaj të shkojnë në Shqipëri.

Ndeshja Shqipëri U21 – Kosovë U21 zhvillohet të martën.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!