Katër nuset e Haradinajve mblidhen pranë flamurit kuq e zi, kaq bukur po duken

00:01 | 15 Dhjetor 2018

Lola Haradinaj është bashkëshorja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj.

Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet me tri kunatat e saj, pranë flamurit kuq e zi, të trija po duken tejet bukur.

“Nuse Dukagjini”- ka shkruar Lola në foton në fjalë./ORAinfo/

Komento: