Këngëtarja e njohur pëson aksident të rëndë, thyen krahun dhe brinjët

18:44 | 11 Dhjetor 2018

Këngëtarja e njohur me famë botërore Mel B ka pësuar një aksident të rëndë.

Si pasojë, ajo ka pësuar edhe lëndime të rënda trupore.

Mel B e ka thyer krahun dhe disa brinjë si pasojë e aksidentit që ka pësuar së fundmi, shkruan lajmi net.

Mel B është operuar urgjentisht në një klinikë private në kryeqytetin britanik, Londër.

“Falë infermierëve të mrekullueshëm, mjekëve dhe kirurgut tim, që treguan vëmendje të madhe këtu në spital pasi theva dy brinjë dhe krahun. Operacioni zgjati tre orë, prandaj u detyrova të anuloj promovimin e librit tim në Neë York. Unë u kërkoj të gjithëve që blen biletën për ngjarjen që me siguri do ta mbajë më vonë, por tani për tani, dora ime është” e bllokuar “. Kam dhimbje të mëdha, por jam në duart e mira”, tha Ish-anëtarja e grupit “Spice Girls”.

Komento: