Kështu dukej Ryva vite më parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kështu dukej Ryva vite më parë

17:46 | 03 Janar 2019

Ryva dikur dukej ndryshe kohë më parë.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Ryva Kajtazi është njëra ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila tregohet mjaft aktive me projekte të reja muzikore, të cilat priten shumë mirë nga publiku, shkruan rtv21.tv.

Ryva Kajtazi ka arritur shumë shpejt depërtimin në skenën muzikore. Për opinionin e gjerë ishte bërë e njohur sa ishte pjesë e grupit “Hana Band”. Më pas Ryva karrierën e saj e vazhdoi solo, duke sjellë vazhdimisht projekte të reja.

Prej kohës kur Ryva ishte pjesë e grupi” Hana Band” ka bërë një transformim tejet të madh dhe vështirë se mund të njihet.

Me transformimin të pazakonshëm, këngëtarja 38 vjeçare tani ka arritur majat e bukurisë dhe ndryshimet e saj vërehen dukshëm, si në fytyrë ashtu edhe në trup. Më poshtë iu sjellim disa fotografi të Ryvës të realizuara kohë më parë.

Komento: