Kështu e ka veshur Egzona vajzën e saj sot!

10:12 | 18 Dhjetor 2018

Egzona Muqiqi e ka treguar shpeshherë se është një ndër nuset më të zonja të estradës.

Përveç që është shumë e angazhuar me profesion dhe në familje, ajo gjen kohë edhe për rrjete sociale ku vazhdimisht poston fotografi të ndryshme të jetës së saj, shkruan ORAinfo.

Në këtë ditë me borë, Egzona është bërë gati me shkua në punë. Me vete ajo e ka marrë edhe vajzën e saj.

Egzona e ka publikuar një foto në Instagram ku tregon se e ka veshur sot vajzën e saj. /ORAinfo/

Komento: