Kështu e përmbyll vitin Anita, befason me postimin e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kështu e përmbyll vitin Anita, befason me postimin e fundit

18:55 | 25 Dhjetor 2018

Është një nënë shumë e kujdesshme, një bashkëshorte shumë e mirë, po ashtu është edhe një kolege/shoqe shumë e mirë e estradës.

Perveç që ka njohuri të madhe për prezantimin, rrjedh prej një familje shumë të këndshme, prezantues dhe intelektual, e ajo është Anita Haradinaj.

Ndonëse e angazhuar në profesionin e saj si moderatore, asnjëherë nuk i lë anash familjen e sidomos fëmijët, e cila mesa duket iu ndihmon shumë rreth obligimeve shkollore.

Përmes një fotografi të postuar, ajo shihej duke i ndihmuar djalit të përfundojë një projekt biologjik, të cilët dukeshin mjaft të përkushtuar në punimin e tij.

Ndër të tjera, ajo kishte thënë me pak fjalë: “Duke e përmbyllur vitin me një projekt biologjik” .

Siç kujtojmë, Anita është nënë e tre fëmijëve të mrekullueshëm.

Komento: