Kida feston sot ditëlindjen, merr një dhuratë të papritur

19:05 | 21 Dhjetor 2018

Kida sot feston ditëlindjen.

Kida me këtë datë ka mbushur plot 21 vjet jetë, ndërsa ka pranuar shumë urime nga familja, fansat dhe kolegët, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, Kida ka realizuar edhe një fotosesion, ku shfaqet tejet atraktive në fustanin gri.

Po ashtu, ajo ka pranuar një dhuratë të veçantë nga fansat e saj, e që ishin ëmbëlsira me disa mbishkrime.

“Sa të ëmbël janë ata!! #Kidator, Ju dua”, ka shkruar ajo mbi foto që ndau me ndjekësit në Instagram.

Komento: