Kida vesh fustan të shkurtë, i vë në pah këmbët e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kida vesh fustan të shkurtë, i vë në pah këmbët e saj

19:58 | 13 Gusht 2019

Ajo cilësohet për stilin e saj të veçantë.

Kida është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare dhe më të suksesshme, e cila ka arritur që të afirmohej që në moshë të vogël në tregun muzikor shqiptar.

Kida e cila me zërin e saj unik ka bërë për vete një numër të madh të fansave erdhi ‘përvëluese’ në imazhet e reja, shkruan Indeksonline.

Duket se artistja nuk e ka lënë aspak pas dore veten dhe është kujdesur siç duhet për fizikun e saj. E këtë po e vërteton po thuajse çdo ditë në imazhet të publikuara në llogarinë e saj.

E veshur me një fustan të shkurtër ku në fokus ka vë këmbët e saj seksi ajo po duket mjaft bukur dhe tërheqëse

Komento: