Kida vjen me befasi në klipin e ri, dalin pamjet

11:44 | 06 Dhjetor 2018

Kida është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të kërkuara shqiptare.

Dhjetëra hite e qindra koncerte numëron artistja e re e cila shquhet për talentin e saj.

Ajo për fansat e saj shumë shpejtë madje do t’sjellë një projekt të ri muzikor.

Kjo është bërë e ditur nga menaxheri i saj Met Elshani, ndërsa pjesë e klipit do të jetë edhe qeni i kompanisë ku vepron këngëtarja që mbanë emrin Loco.

Komento: