Kjo është gjendja shëndetësore e Mihajlovicit pasi u diagnostifikua me kancer – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo është gjendja shëndetësore e Mihajlovicit pasi u diagnostifikua me kancer

14:50 | 07 Shtator 2019

Menaxheri i Bolonjës Sinisa Mihajlovic tani është vendosur për ciklin e dytë të kimioterapisë pasi i është nënshtruar të parës me sukses.

Serbi ishte në stol për Bolonjën kundër Veronës dhe ndërsa ai po ruan një vëzhgim në taktikat dhe stërvitjet që skuadra bën çdo ditë, përcjell ORAinfo.

Por tani ish-trajneri i Milanit kthehet në spitalin Sant’Orsola për të filluar ciklin e dytë të kimioterapisë.

Mihajlovic me siguri do të humbasë ndeshjen e radhës kundër Brescia, duke e lënë zëvendësin e tij De Leo për të udhëhequr skuadrën nga fusha, ndërsa ai duhet të mbajë kontakte me bashkëpunëtorin e tij të tjerë Tanjga për të shpërndarë indikacionet e tij të zakonshme taktike. /ORAinfo/

Komento: