Kjo foto e familjes së Teutës për festa është më e bukura nga të gjitha, ja pse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo foto e familjes së Teutës për festa është më e bukura nga të gjitha, ja pse

23:24 | 29 Dhjetor 2018

Teuta Krasniqi tani është një ndër aktoret më të njohur shqiptare, e që arriti që me rolet e saj të bëhet e pëlqyer jo vetëm në Kosovë e Shqipëri por edhe më gjerë.

Jashtë nga aktrimi ajo është e martuar për herë të dytë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj, Teuta nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

E sot në rrjete sociale ka qarkulluar një fotografi ku shfaqet Teuta Adonisi dhe dy vajzat, Tara e Kaia e të gjithë të veshur në ngjyrë të kuqe./ORAinfo/

Komento: