Kjo foto e Majlindës dhe Roanit për fundvit është më e veçanta nga të gjitha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kjo foto e Majlindës dhe Roanit për fundvit është më e veçanta nga të gjitha

17:05 | 28 Dhjetor 2018

Majlinda Zeka është e ish e dashura e reperit të njohur shqiptar Majkut.

Ata nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që e kanë quajtur me emrin, Roan, e që tani rritet vetëm me nënën, shkruan ORAinfo

Majlinda pothuajse çdo ditë poston fotografi me Roanin në rrjete sociale, për të na treguar sa shumë kohë kalon me djalin.

E sot, në internet ka qarkulluar një fotografi ku shihet Majlinda së bashku me Roanin në një fotografi për fundvit e që nënë e djalë duken më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: