Koha kur Blerona ishe e dobët dhe asetet e saj të ‘pavrejtshme’

11:17 | 21 Dhjetor 2018

Është ndër moderatoret me të pashme shqiptare.

Ajo filloi punë në televizion në moshë fare të re, kur ishte ende adoleshente.

Bëhet fjalë për Blerona Zeqirin e cila është një nga prezantueset më të përfolura të vendit.

Shtimi në peshë duket se nuk i pengon aspak pasi shpesh tregon dhe më shumë se që duhet në postimet e publikuara, e kjo bëri që Blerona të komentohet dhe më shumë.

Disa foto të Bleronës nga viti 2012 e shfaqin atë me linja me të dobëta trupore dhe asetet e saj nuk shfaqen fare.

Komento: