Kritikohet keq Salah, kjo është arsyeja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kritikohet keq Salah, kjo është arsyeja

08:39 | 23 Tetor 2019

Salah është kritikuar për një veprim që ka bërë

Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah ka pozuar për kopertinën e revistës “GQ Middle East” me topmodelen bukuroshe braziliane Alessandra Ambrosio, por një foto mund t’i kushtojnë shtrenjtë.

Ka mjaftuar një shkrepje që në drejtim të Salah të vërshojnë një lumë kritikash dhe polemikash nga sekti mysliman dhe ai konservator.

Fotoja e Salah i përqafuar me modelen braziliane është cilësuar si diçka e turpshme dhe si një fyerje publike.

Komento: