Kthesa të papritura te seriali “Më Fal”

10:13 | 12 Dhjetor 2018

Seriali Më Fal, në episodet e tij të fundit,karakterizohet më shumë kthesa dramatike. Madje dhe personazhi kryesore i telenovelës, Kemaili vdes, përcjell ORAinfo.


Duke qenë se Behari mbetet vetëm, ajo nuk mund të përballojë një humbje të madhe në jetës e saj.

Ndonëse nëpër serilae,jemi mësuar ta shohim një përfundim të lumtur,një gjë e tillë nuk ndodh të ky serial… Ja sa vuan Behari të varri i Kemailit, nuk pajtohet assesi me vdekjen e tij../ORAinfo/

Komento: