Kujt i ka ngjarë djali i Adelina Tahirit? Shikoni sa i bukur është

23:51 | 17 Dhjetor 2018

Adelia Tahiri është një këngëtarët më të njohura shqiptare.

Ajo është ndër më të komentuarat që nga shtatzënia dhe lindja e djalit.

Joni vërtetë se ka ndryshuar shumë jetën e këngëtares që nga lindja, shkruan Kosovarja.

Pavarësisht shumë spekulimeve, ajo ka dëshmuar se ka një jetë të lumtur dhe është shumë rehat.

Djali i ka ngjarë aq shumë asaj, e që kjo gjë po vërehet në çdo imazh që ajo po poston.

E edhe kësaj here, vogëlushi të shkrinë.

Komento: